HAKKıNDA

DAMIENSABER Damien Tech, bir CNC atölyesi (metal kılıç tepelerimizi üretmek için), bir PCB atölyesi (kılıç ses tahtalarımızı üretmek için) dahil olmak üzere kendi komple kılıç üretim hattımızla Çin'deki en büyük ışın kılıcı üreticisidir. ve bir kurulum atölyesi (tamamlanan ürünlerin montajı için). Müthiş OEM Sistemi İster bir Jedi hayranı ister Sith hayranı olun, Damiensaber aracılığıyla kendi özel ışın kılıcınızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Özel paketleme, özel kabzalı tasarımlar, özel ses tahtası modifikasyonları ve özel proffie panosu ve ayarları kabul etmemizi sağlayan müthiş bir OEM sistemi geliştirdik. İstek üzerine diğer birçok aksesuarı da özelleştirebiliriz. Dağıtım sistemimiz, 1 yıllık ürün garantimizi desteklemek için çoğu ülkede onarım ve servis merkezleriyle dünya çapında yayılmıştır. Bu yüzden güvenle satın alın! Hızlı Kargo Ayrıca kendi ambalaj ve nakliye şirketimiz var. Damien, yakındaki liman kenti Hong Kong'dan hızlı nakliye yapan Shenzhen merkezli bir şirkettir. Hong Kong gelen gönderiler genellikle, ekspres kargo ile 1-7 iş günü alır. Bu da deniz yoluyla 10-30 iş gününe kadar çıkıyor. Ayrıca dünya çapında sayısız yere bırakma siparişlerini destekliyoruz ve siparişlerimiz için en hızlı ve en uygun maliyetli nakliye yöntemlerini kullanıyoruz. Tüm Dünya'ya İhracat Damiensaber tarafından üretilen ışın kılıçları, dünya çapında 126 ülke veya bölgeye ihraç edildi ve dünya çapındaki müşteriler tarafından iyi karşılandı. Amacımız “Her yerde ışın kılıcı hayranlarının hayallerini gerçeğe dönüştürmek” ve bunun için çok çalışmaya devam edeceğiz.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Famous Movie-replicas Damiensaber Currently elling elling

It, çoğu ışın kılıcı hayranının film kopyasına girdiğine inanılıyor-çoğaltma ışın makineleri, filmdeki karakterleri çok sevmelerine neden oluyor. So şu anda film-kopyaları Damiensaber nedir ve fiyatlar nelerdir?


What Star ifferent Lsaber tsaber Colors in ean in Star Wars?

Different lightsaber renkleri, sadık Star Wars hayranları için dünya inşa sürecinde inşa edilen structure ucas ve diğerlerinin yapısının bir parçasıdır. Bir ışın kılıcının çok tek rengi, sadece filmleri gören kişiler için açık olmayabilir kullanıcı için özel bir öneme sahiptir.


Yow Ypdate Ybizim enoenopixel Lsaber tsaber ard oard Version?

Bu makalede, xenopixel lightsaber board'unuzun sürümünüzü nasıl güncelleyeceğinizi öğreteceğiz, bu oldukça kolay, ihtiyacınız olan şeyler:


Işın kılıçlarımızda "Hareket Kontrolü" Fonksiyonu hakkında bir şey

Damiensaber, büyük bir atılım olan temel ışın kılıçlarımıza hareket kontrolünü uyarlayan piyasadaki ilk şirkettir, Ar-Ge ve teknik seviyemizin harika bir teknik olduğunu yansıtır ve ikincisi, hareket kontrol fonksiyonunun gerçekleştirilmesi son derece hassas yerçekimi sensörü, ışın kılıcı donanım konfigürasyonumuz için son derece zorlu


What Do he he ffeifferent Colors In Lword tsword Mean

Since, caster'in kişiliği, Kyber kristali tarafından üretilen ışın kılıcı bıçağının rengi farklı olacağından, farklı ışın kılıcı renkleri ne tür bir kişiliğin temsil edeceğinden bahsedilmektedir?


Lwords tswords ve Company Sseçiminin Various Colors

White Lword tsword: The beyaz ışıkların kökeni de tuous. It ilk olarak "Films" nin genişletilmiş animasyon çalışmasında ortaya çıktı, heroine Ahsoka ano ano bir Sith Inquisitor yenildi ve Inquisitor'un Red ighword tsword: When asuasuka "arındırır" kırmızı ışın kılıcı, beyaz bir ışın kılıcı olur! In general, beyaz ışın kılıcının sahibi genellikle "özgür", herhangi bir ittifaka uymaz ve sadece kendi özgürlük duygusu için savaşır!


Talk Ahat What Green ve Purple Lightsabers

In Star Wars, en yaygın ve iyi bilinen ışın kılıçları, mavi, kırmızı, mor ışın kılıcı ve yeşil ışın kılıcıdır. Galakside diğer nesneler gibi, farklı renklerdeki ışın kılıçları farklı anlamları temsil eder ve sorumluluklarına bağlı olarak farklı üyeler tarafından kullanılır (ve açık oldukları Force tarafı).


Arkarksaber ighsaber tsaber hat hat ou ou now eed now o now now

Arkarksaber lightsaber, ilk Mandalorian edi edi tarafından edi edi Order, Tarre Vizsla ile dövülen özel bir ışın kılıcıdır, bu eski ışın kılıcının özel bir şekli ve efsane deneyimi vardır, bıçak Flat ve kavisli, darksaber lightsaber keskin bir noktaya ve siyah bir dış tarafa sahiptir, bazen beyaz parlar.


daha fazla göster