HAKKıNDA

DAMIENSABER Damien Tech, bir CNC atölyesi (metal kılıç tepelerimizi üretmek için), bir PCB atölyesi (kılıç ses tahtalarımızı üretmek için) dahil olmak üzere kendi komple kılıç üretim hattımızla Çin'deki en büyük ışın kılıcı üreticisidir. ve bir kurulum atölyesi (tamamlanan ürünlerin montajı için). Müthiş OEM Sistemi İster bir Jedi hayranı ister Sith hayranı olun, Damiensaber aracılığıyla kendi özel ışın kılıcınızı istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz. Özel paketleme, özel kabzalı tasarımlar, özel ses tahtası modifikasyonları ve özel proffie panosu ve ayarları kabul etmemizi sağlayan müthiş bir OEM sistemi geliştirdik. İstek üzerine diğer birçok aksesuarı da özelleştirebiliriz. Dağıtım sistemimiz, 1 yıllık ürün garantimizi desteklemek için çoğu ülkede onarım ve servis merkezleriyle dünya çapında yayılmıştır. Bu yüzden güvenle satın alın! Hızlı Kargo Ayrıca kendi ambalaj ve nakliye şirketimiz var. Damien, yakındaki liman kenti Hong Kong'dan hızlı nakliye yapan Shenzhen merkezli bir şirkettir. Hong Kong gelen gönderiler genellikle, ekspres kargo ile 1-7 iş günü alır. Bu da deniz yoluyla 10-30 iş gününe kadar çıkıyor. Ayrıca dünya çapında sayısız yere bırakma siparişlerini destekliyoruz ve siparişlerimiz için en hızlı ve en uygun maliyetli nakliye yöntemlerini kullanıyoruz. Tüm Dünya'ya İhracat Damiensaber tarafından üretilen ışın kılıçları, dünya çapında 126 ülke veya bölgeye ihraç edildi ve dünya çapındaki müşteriler tarafından iyi karşılandı. Amacımız “Her yerde ışın kılıcı hayranlarının hayallerini gerçeğe dönüştürmek” ve bunun için çok çalışmaya devam edeceğiz.

daha fazla göster

BASıN ARşIVI

Online özel sabers seçmeden önce lightsaber renk anlamları biliyorum

Lightsabers renkleri renklidir, bu da çevrimiçi özel sabers seçmek isteyen birçok arkadaş için zorlaştırır, ancak önemli değil, ışın avcılarının farklı renklerinin ne anlama geldiğini anlayalım ve daha sonra size en uygun ışın kılıcını seçin.


· Rey hangi kılıcı kullanıyor?

Herkesin bildiği gibi, rey için ışın kılıcı rengi mavidir. Luke'un mavi ışın kılıcı, bazen skywalker ışın kılıcı olarak anılır, rey'in ilk ışın kılıcıydı. Cloud city'deki darth vader ile savaşı sırasında luke skywalker bu ışın kılıcını yanlış yere koydu. Bulut şehrinin olaylarından yaklaşık yirmi yıl sonra, rey skywalker onu bir kalede keşfetti.


Ucuz özel düello lightsabers temel bilgi

Son zamanlarda, birçok arkadaşın ucuz özel düello lightsabers satın almak istediğini buldum. Yeni başlayanlar için lightsaber hayranları, uygun maliyetli özel düellolar lightsabers gerçekten en iyi seçimdir. bundan önce lightsabers hakkında bilgi alalım. Birçok insan filmdeki ışın ışıklarının neden renkli olduğunu merak ediyor ve bazı resmi açıklamalar var. Işın kılıcının temel bileşeni, doğal bir mineral olan ışın kılıcı kristalidir ve bıçağın rengi temel olarak kristalin özelliklerine göre belirlenir.


Koleksiyon için özel düellolama lightsabers hakkında soğuk bilginin analizi

Son zamanlarda, birçok lightsabers hayranının koleksiyon için bazı özel düellolu ışın makineleri seçmek istediğini bulduk, ancak ışın makineleri hakkında çok fazla bilgi sahibi olamayabilirler, bu yüzden bugün lightsabers hakkında biraz soğuk bilgi ekleyeceğiz: "lightsabers" nedir? Ve "kyber crystal" hakkında ilgili bilgi.


Rgb lightsaber web sitesi bir ışın kılıcının ne olduğunu tanıtıyor

Rgb lightsaber web sitesi size tanıtacak: lightsaber bir hilt ve bir bıçaktan oluşur. Bıçak, güçlü bir manyetik alan tarafından bağlı bir plazma kütlesi ile bir kılıç gibi şekillendirilir. Kabından çıkan enerji kabına geri katlanabilir. Bir manyetik alan neden bir plazmayı "şekillendirmek" için kullanılabilir?


· Damiensaber darth maul ve darth maul lightsaber ⅱ hakkında hikayeler paylaşın ·

Önceki makalede, darth maul'un yıldız savaşlarında hangi ışın kılıçlarını kullandığını ve kullandığı çift bıçaklı ışın kılıçlarını ayrıntılı olarak tanıttığını paylaştık. Bu makalede darth maul ve darth maul lightsaber ile ilgili hikayeleri paylaşmaya devam edeceğiz.


Baselit lightsaber şirketi lightsaber'ın nasıl çalıştığını tanıtıyor

Işın kılıcının nasıl çalıştığını biliyor musun? Baselit lightsaber şirketi size lightsabers hakkında bilgi paylaşıyor. Lightsabers binlerce yıl içinde neredeyse hiç değişmedi. Kyber kristalleri, enerjiyi bir ışın kılıcı aküsünden dar, bıçak benzeri bir ışına (yoğunlaştırılmış enerji ışını teknolojisi) yoğunlaştıran ve serbest bırakan ışın ışınları oluşturmak için idealdir. Lightsaber'ın prototipi, çalışmayı korumak için kemerdeki pil paketine bağlanmak için uzun bir kablo kullanan orijinal kılıcıdır.


· Damiensaber darth maul ve darth maul lightsabers hakkında hikayeler paylaşıyor · ·

Ünlü star wars figürü darth maul, anlatımda oynamak için önemli bir parçaya sahiptir. "Yıldız savaşları: hayalet tehdit" de başlangıçta zorlu bir sith lordu olarak ortaya çıktı. Darth maul, bu filme ek olarak hem klon savaşları hem de asi televizyon dizilerinde ortaya çıktı.


daha fazla göster