O NÁS

vidieť viac

Správy

Poznať svetelný meč farebné významy pred výberom online vlastné sabre

Farby svetlometov sú farebné, čo je ťažké pre mnohých priateľov, ktorí si chcú vybrať on-line vlastné sabre, ale nezáleží na tom, poďme pochopiť, čo znamenajú rôzne farby svetlometov, a potom si vybrať svetelný meč, ktorý vám vyhovuje najlepšie.

2023-03-28 vidieť viac

· Ktorú šavli používa rey? ·

Ako je známe všetkým, svetelný meč farba pre rey je modrá. Luke's blue lightsaber, niekedy označovaný ako skywalker lightsaber, bol rey's first lightsaber. Počas svojej bitky s darthom vaderom na cloud city, luke skywalker chybne umiestnil tento svetelný meč. Približne dvadsať rokov po udalostiach cloud city ho rey skywalker objavil v pevnosti.

2023-03-22 vidieť viac

Základné znalosti lacných vlastných duelov svietidlá

Nedávno som zistil, že mnohí priatelia chcú kúpiť lacné vlastné súbojové svietidlá. Pre fanúšikov začiatočníkov svetelného meča sú skutočne najlepšou voľbou nákladovo efektívne custom dueling lightsabers. Mnohí ľudia sú zvedaví, prečo sú svetelné svetlá vo filme farebné a existujú niektoré oficiálne vysvetlenie. Jadrovou zložkou svetelného meštu je krištáľ svetelného meštu, ktorý je prirodzeným minerálom a farbu čepele v podstate určujú charakteristiky kryštálu.

2023-03-13 vidieť viac

Analýza studených poznatkov o vlastných súbojových svietidiel na zber

Nedávno sme zistili, že mnohí fanúšikovia svetelných večerov chcú vybrať nejaké vlastné súperové svetelné večerky pre zber, ale nemusí vedieť veľa o svetelných večeroch, takže dnes budeme pridať nejaké studené vedomosti o svetelných večeroch: z čoho sa vyrábajú "svetelné kocky"? A súvisiace znalosti o "kyber crystal".

2023-03-13 vidieť viac

Webová stránka rgb lightsaber predstavuje, čo je svetelný meč

Webová stránka rgb lightsaber vám predstaví: svetelný meč je zložený z hiltu a čepele. Čepel je tvarovaný ako meč hmotnosťou plazmy viazanej silným magnetickým poľom. Energiu uvoľnenú z kohútiky je možné sklopiť späť do kohútiky.-------------------------------------------------------------------------------------------------------- Prečo môže byť magnetické pole použité na "tvarovanie" plazmy?

2023-03-01 vidieť viac

· Damiensaber zdieľať príbehy o darth maul a darth maul svetelný kôber ·

V predchádzajúcom článku sme zdieľali, ktoré svetelné kocky darth maul používal vo hviezdnych vojnách, a podrobne zaviedli dvojlisté ľahké kocky, ktoré použil. V tomto článku budeme aj naďalej zdieľať príbehy súvisiace s darth maul a darth maul lightsaber.

2023-02-23 vidieť viac

Spoločnosť baselit lightsaber predstavuje, ako funguje svetelný meč

Do you know how lightsaber works? The baselit lightsaber company share you some knowledge of lightsabers. Lightsabers have barely changed in the thousands of years they have been used by the Jedi. Kyber crystals are ideal for creating lightsabers that concentrate and release the energy from a lightsaber battery into a narrow, blade-like beam (condensed energy beam technology). The prototype of the lightsaber is the original sword, which uses a long cable to connect to the battery pack on the belt to maintain work.

2023-02-21 vidieť viac

· Damiensaber zdieľať príbehy o darth maul a darth maul lightsabers ·

Slávna postava star wars darth maul má významnú úlohu v rozprávaní. Vo filme "star wars: the phantom menace" sa spočiatku objavil ako impozantný sithský pán. Darth maul sa okrem tohto filmu objavil aj v televíznych seriáloch clone wars a rebels.

2023-02-16 vidieť viac

vidieť viac