O NÁS

vidieť viac

Produkty

vidieť viac

Správy

Čo znamenajú rôzne farby svetelného meča v hviezdnych vojnách?

Rôzne svetelný meč farby sú súčasťou štruktúry lucas a ďalšie postavené počas procesu budovania sveta pre oddaných star wars fanúšikov. Každá farba svetelného meča má pre užívateľa osobitný význam, ktorý nemusí byť zrejmý pre tých, ktorí videli len filmy.

2022-09-05 vidieť viac

Čo znamenajú rôzne farby v lightsword

Vzhľadom k tomu, že sa spomína, že svetlé slovo bude odlišné z dôvodu osobnosti castera, bude farba nožnice svetelného meča produkovaná kyber crystal iná, takže aký druh osobnosti predstavujú rôzne farby svetelného meča?

2022-09-30 vidieť viac

Rôzne farby svetelných slov a výber spoločnosti

Biely svetelný slovo: pôvod bieleho svetelného slova je tiež kruhový. Prvýkrát sa objavila v rozšírenom animátorskom diele "films", keď hrdinka ahsoka tano porazila sithského inkvizítora a získala inkvizítorovo červené svetelné slovo: keď yasuka "očisťuje" červené svetelné slovo, stáva sa bielym svetlým slovom! Všeobecne platí, že majiteľ bieleho svetelného meča je zvyčajne "voľný", neposlúchá žiadnu alianciu a len bojuje za svoj vlastný zmysel pre slobodu!

2022-10-05 vidieť viac

Hovoriť o tom, čo sú zelené a fialové svetlá

V hviezdnych vojnách sú najčastejšími a najznámejšími svetlými svetlami modrý, červený, fialový svetelný meč a zelený svetelný meč, ktorý nám pomáha rozlíšiť dve strany sily. Rovnako ako iné objekty v galaxii, svetelné majáky rôznych farieb predstavujú rôzne významy a používajú sa rôznymi členmi, v závislosti od ich zodpovedností (a silnej strany, na ktorej sú).

2022-09-22 vidieť viac

Darksaber lightsaber čo potrebujete vedieť

Darksaber lightsaber je špeciálny svetelný meč kovaný prvým mandaloriánskym jedi pripojiť sa k jedi, tarre vizsla, tento staroveký svetelný meč má zvláštny tvar a legendárny zážitok, jeho čepel plochý a zakrivený, tmavý kard má ostrý bod a čierny exteriér, občas žiariaci biely.

2022-09-28 vidieť viac

· Tmavé sabre displej a spätná väzba zákazníkov ·

Dark sabre, je špeciálny svetelný meč kovaný tarre vizsla, prvý mandaloriánsky jedi, ktorý sa pripojil k jedi rádu, staroveký svetelný meč so špeciálnym tvarom a legendárnym zážitkom, s plochým a zakriveným čepelím, ostrou hlavou, čiernym vzhľadom a občas bielym svetlom.

2022-05-19 vidieť viac

Aký je princíp ťažkého súbojového svetla

Ťažké súbojové svietivosti sa za tisícročia, ktoré jedi používali, sotva zmenili. Kyber kryštály sú ideálne pre vytváranie svetelných slov, sústreďovanie a uvoľňovanie výkonu batérie svetelný meč do dlhého, úzkeho svetla. Early heavy dueling lightsword mal dlhé káble pripevnené batérií na páse.

2022-09-05 vidieť viac

Predstavenie typov tradičných svetelných slov

Medzi dva svetelné majáky jedi ahsoka tano patrí svetelný meč známy ako škálovaný meč. Použitie tohto kratšieho svetelného meča zvyčajne predstavuje agresívnejší jedi, a star wars: producent clone wars dave filoni nechal ahsoka používať, aby ukázal, že anakin vplyv na ahsoka. Typicky ovláda v ruke škálovaný svetelný meč, čo z nej robí divoký bojovník a extrémne agresívny.

2022-09-16 vidieť viac

vidieť viac