O FIRMIE 

DAMIENSABER Damien Tech jest największym producentem szabli świetlnych w Chinach, z własną kompletną linią produkcyjną szabli, w tym warsztatem CNC (do produkcji naszych metalowych rękojeści szabli), warsztatem PCB (do produkcji naszych płyt rezonansowych szabli), warsztatem lutowniczym (dla wszystkich okablowania i montażu elektroniki) oraz warsztat instalacyjny (do montażu ukończonych produktów). Wspaniały system OEM Niezależnie od tego, czy jesteś fanem Jedi, czy fanem Sith, możesz zaprojektować swój własny miecz świetlny, jak chcesz, za pośrednictwem Damiensaber. Opracowaliśmy wspaniały system OEM, który pozwala nam akceptować niestandardowe opakowania, niestandardowe projekty rękojeści, niestandardowe modyfikacje płyty rezonansowej oraz niestandardowe płyty proffie i ustawienia. Możemy również dostosować wiele innych akcesoriów na życzenie. Nasz system dystrybucji jest rozpowszechniony na całym świecie, a centra naprawcze i serwisowe w większości krajów wspierają naszą roczną gwarancję na produkt. Więc kup z ufnością! Szybka wysyłka Posiadamy również własną firmę zajmującą się pakowaniem i wysyłką. Damien to firma z siedzibą w Shenzhen-która zapewnia szybką wysyłkę z pobliskiego miasta portowego Hongkongu. Przesyłki z Hong Kongu trwają zazwyczaj 1-7 dni roboczych z ekspresową wysyłką. Zwiększa się to do około 10-30 dni roboczych drogą morską. Wspieramy również zamówienia drop shipping do niezliczonych lokalizacji na całym świecie i wykorzystujemy najszybsze i najbardziej opłacalne metody wysyłki dla naszych zamówień. Eksport do całego świata Miecze świetlne produkowane przez Damiensaber zostały wyeksportowane do 126 krajów lub regionów na całym świecie i zostały dobrze przyjęte przez klientów na całym świecie. Naszym celem jest „ Urzeczywistnienie marzeń fanów miecza świetlnego na całym świecie ”i nadal będziemy ciężko nad tym pracować.

Zobacz więcej

AKTUALNOśCI

Poznaj znaczenie kolorów miecza świetlnego przed wyborem niestandardowych szabli online

Kolory mieczy świetlnych są kolorowe, co utrudnia wielu znajomym, którzy chcą wybrać szable niestandardowe online, ale to nie ma znaczenia, zrozummy, co oznaczają różne kolory mieczy świetlnych, a następnie wybierz miecz świetlny, który najbardziej Ci odpowiada.

2023-03-28 Zobacz więcej

· Której szabli używa Rey? ·

Jak wiadomo wszystkim, kolor miecza świetlnego dla Rey jest niebieski. Niebieski miecz świetlny Luke'a, czasami nazywany mieczem świetlnym Skywalker, był pierwszym mieczem świetlnym Rey. Podczas swojej bitwy z Darthem Vaderem na Cloud City, Luke Skywalker zgubił ten miecz świetlny. Około dwadzieścia lat po wydarzeniach z Cloud City, Rey Skywalker odkrył go w fortecy.

2023-03-22 Zobacz więcej

Podstawowa wiedza na temat tanich niestandardowych mieczy świetlnych pojedynków

Niedawno odkryłem, że wielu przyjaciół chce kupić tanie, niestandardowe miecze świetlne. Dla początkujących fanów mieczy świetlnych opłacalne miecze świetlne na zamówienie są rzeczywiście najlepszym wyborem. Wcześniej dowiedzmy się o mieczach świetlnych. Wiele osób jest ciekawych, dlaczego miecze świetlne w filmie są kolorowe i istnieją pewne oficjalne wyjaśnienia. Podstawowym składnikiem miecza świetlnego jest kryształ miecza świetlnego, który jest naturalnym minerałem, a kolor ostrza jest zasadniczo określony przez charakterystykę kryształu.

2023-03-13 Zobacz więcej

Analiza zimnej wiedzy na temat niestandardowych mieczy świetlnych pojedynków do zbierania

Niedawno odkryliśmy, że wielu fanów mieczy świetlnych chce wybrać do zbierania niestandardowe miecze świetlne pojedynków, ale mogą niewiele wiedzieć o mieczy świetlnych, więc dzisiaj dodamy trochę zimnej wiedzy na temat mieczy świetlnych: z czego zrobione są „ miecze świetlne ”? I pokrewna wiedza na temat „ Kyber Crystal ”.

2023-03-13 Zobacz więcej

Witryna RGB Lightsaber przedstawia, czym jest miecz świetlny

Witryna internetowa miecza świetlnego RGB przedstawi: miecz świetlny składa się z rękojeści i ostrza. Ostrze ma kształt miecza przez masę plazmy związaną silnym polem magnetycznym. Energię uwalnianą z rękojeści można złożyć z powrotem do rękojeści. Dlaczego pole magnetyczne można wykorzystać do „ kształtowania ”plazmy?

2023-03-01 Zobacz więcej

· Damiensaber dzieli się historiami o Darthu Maulu i mieczu świetlnym Dartha Maula ·

W poprzednim artykule podzieliliśmy się mierzami świetlnymi, których Darth Maul użył w Gwiezdnych wojnach, i szczegółowo przedstawiliśmy miecze świetlne z podwójnym ostrzem, których używał. W tym artykule będziemy nadal udostępniać historie związane z mieczem świetlnym Dartha Maula i Dartha Maula.

2023-02-23 Zobacz więcej

Firma Baselit Lightsaber przedstawia, jak działa miecz świetlny

Czy wiesz, jak działa miecz świetlny? Firma zajmująca się mieczem świetlnym baselit dzieli się znajomością mieczy świetlnych. Miecze świetlne prawie się nie zmieniły w ciągu tysięcy lat, kiedy były używane przez Jedi. Kryształy Kybera są idealne do tworzenia mieczy świetlnych, które koncentrują się i uwalniają energię z baterii miecza świetlnego do wąskiej, podobnej do ostrza wiązki (technologia wiązki energii skondensowanej). Prototypem miecza świetlnego jest oryginalny miecz, który wykorzystuje długi kabel do podłączenia do akumulatora na pasku w celu utrzymania pracy.

2023-02-21 Zobacz więcej

· Damiensaber dzieli się historiami o miecze świetlne Dartha Maula i Dartha Maula Ⅰ ·

Słynna postać z Gwiezdnych Wojen, Darth Maul, ma do odegrania znaczącą rolę w narracji. W „ Gwiezdnych wojnach: Mroczne widmo ”początkowo pojawił się jako potężny lord Sithów. Darth Maul pojawił się w serialu telewizyjnym Clone Wars i Rebels oprócz tego filmu.

2023-02-16 Zobacz więcej

Zobacz więcej