PAR 

Damiensaber damien tech ir lielākais gaismas sabres ražotājs ķīnā, ar mūsu pašu pilnīgu sabres ražošanas līniju, ieskaitot cnc darbnīcu (ražot mūsu metāla sabres hilts), pcb darbnīca (mūsu sabres skaņu dēļu ražošanai), lodēšanas darbnīca (visām elektroinstalācijas un elektronikas montāžām) un uzstādīšanas darbnīca (pabeigto produktu montāžai). Lieliska oem sistēma neatkarīgi no tā, vai jūs esat jedi ventilators vai sith ventilators, jūs varat izstrādāt savu pielāgotu gaismas zobenu, kā jums patīk, izmantojot damiensaber. Mēs esam izstrādājuši drausmīgu oem sistēmu, kas ļauj mums pieņemt pasūtījuma iepakojumu, pielāgotu hilt dizainu, pielāgotu soundboard modifikācijas un pasūtījuma proffie kuģa un iestatījumus. Mēs varam pielāgot arī daudzus citus piederumus pēc pieprasījuma. Mūsu izplatīšanas sistēma ir izplatīta visā pasaulē, ar remonta un servisa centriem lielākajā daļā valstu, lai atbalstītu mūsu 1 gada produkta garantiju. Ātrā piegāde mums ir arī mūsu pašu iepakojuma un kuģniecības uzņēmums. Damien ir shenzhen bāzēts uzņēmums-kas padara ātru kuģošanu no tuvējā ostas pilsētā honkongā. Sūtījumi no honkongas veikt, parasti, 1-7 darba dienas ar express kuģniecības. Tas palielinās līdz aptuveni 10-30 darba dienām pa jūru. Mēs arī atbalstīt drop kuģniecības pasūtījumus uz neskaitāmiem vietām visā pasaulē un izmantot ātrākos un izmaksu efektīvākos kuģniecības metodes mūsu pasūtījumiem. Eksportēt uz visu pasauli damiensaber ražotie zibspuldzes ir eksportēti uz 126 valstīm vai reģioniem visā pasaulē, un klienti visā pasaulē ir labi saņēmuši. Mūsu mērķis ir "padarīt gaismas zobenu fanu sapņus visur par realitāti", un mēs turpināsim par to strādāt.

skatīt vairāk

NEWS

Spēks un žēlastība kaujas gaismas zobenu

"Combat lightsaber" ir ievērojams ierocis, kas gadu desmitiem ilgi iekaroja "star wars" fanu iztēli. Tās ikoniskais dizains, apvienojumā ar nāvējošo funkcionalitāti, padara to par bijību iedvesmojošu rīku karavīriem galaktikā. Šajā rakstā, mēs izpētīt spēku un žēlastību kaujas gaismas zobenu un tās nozīmi zinātnes fantastikas sfērā.

2023-09-04 skatīt vairāk

Mesmerizing spīdums rgb gaismas zvejas

2023-08-28 skatīt vairāk

Crossguard sabres: apvienošanās elegances un varas

Crossguard sabres, pazīstami arī kā crossguard lightsabers, ir parādījušies kā ikoniskas ieročus zvaigžņu karu visumā. Tas ir gaismas zvejas veids, kurā ir papildus asmeņi vai aizsargi abās kāta pusēs, veidojot šķērssargu. Šis atšķirīgs dizains ne tikai piešķir vizuālo šarmu, bet arī uzlabo tās funkcionalitāti un cīņas efektivitāti. Šajā rakstā mēs izpētīsim crossguard sabres vēsturi, mehāniku un nozīmi.

2023-08-21 skatīt vairāk

Divu gaismas zvejas meistarība

Zvaigžņu karu visuma milzīgajās galaktikās ikoniskais gaismas zobens ir ierocis, kas simbolizē spēku, eleganci un savienojumu ar spēku. Starp dažādām gaismas zvejas formām un stiliem dubultā gaismas zveja izceļas kā unikāla un mesmerizing izvēle. Šajā rakstā tiek pētīts meistarība un mākslinieciskums aiz veltīšanas duālo gaismas zobenu, ieroci, kas prasa prasmes, precizitāti, un dziļu izpratni par spēku.

2023-08-14 skatīt vairāk

Unleashing jaudu force fx lightsaber

"Force fx lightsaber" nav tikai parasts rotaļlieta; tas ir jedi varas simbols, kas no zvaigžņu kariem ieliek ikonisku ieroci. Šis ievērojams radījums ieņem būtību gaismas zobenu, ļaujot faniem valdīt spēku un iesaistīties episkās cīņas. Ar savu uzmanību detaļām un reālistiskām iezīmēm, force fx lightsaber ir kļuvis par galīgo kolekcionāru zvaigžņu karu entuziasti.

2023-08-07 skatīt vairāk

The marvel of smooth swing lightsabers: meistardarbs jedi tehnoloģiju

Gluda šūpošanās gaismu avoti ir revolucionāri pasaulē jedi tehnoloģiju, ļaujot velosiem apgūt mākslu gaismas zobenu cīņu ar nepārspējamu precizitāti un žēlastību. Šajā rakstā mēs izpētīsim aizraujošās iezīmes un mehāniku aiz šiem izsmalcinātiem ieročiem, kas ir kļuvuši par ikoniskiem jedi ordeņa simboliem. Smooth swing inovācija ir iedvesmojusi jaunu dzīvi gaismas zobenu cīņās, nodrošinot jedi bruņinieki ar uzlabotu kontroles līmeni un plūstamību to kustību.

2023-07-31 skatīt vairāk

Inovācija proffie lightsaber tehnoloģijas pasaulē jedi

Tālu, tālu attālumā esošā galaktikā ikoniskais gaismas zobens ir kļuvis par jedi ordeņa simbolu, kas pārstāv spēku, prasmes un pašu spēku. Gadsimtiem ilgi, gaismas ābekļi ir izstrādāti ar precizitāti un rūpes, bet no proffie gaismas zobenu tehnoloģijas rītausma ir revolucionējusi veidu, kā jedi karavīri valda savus mistiskos ieročus. Šajā rakstā tiks izpētītas proffie lightsaber novatoriskās iezīmes, parādot tās nepārspējamas spējas.

2023-07-17 skatīt vairāk

Galaxy's edge lightsaber: aizdegšana spēks iekšpusē

Galaxy's edge lightsaber ir vairāk nekā tikai ievērojams kolekcionējams; tas ir aizraujošs pieredze, kas ļauj star wars fani stāties kurpes jedi vai sith.

2023-07-04 skatīt vairāk

skatīt vairāk