PAR 

Damiensaber damien tech ir lielākais gaismas sabres ražotājs ķīnā, ar mūsu pašu pilnīgu sabres ražošanas līniju, ieskaitot cnc darbnīcu (ražot mūsu metāla sabres hilts), pcb darbnīca (mūsu sabres skaņu dēļu ražošanai), lodēšanas darbnīca (visām elektroinstalācijas un elektronikas montāžām) un uzstādīšanas darbnīca (pabeigto produktu montāžai). Lieliska oem sistēma neatkarīgi no tā, vai jūs esat jedi ventilators vai sith ventilators, jūs varat izstrādāt savu pielāgotu gaismas zobenu, kā jums patīk, izmantojot damiensaber. Mēs esam izstrādājuši drausmīgu oem sistēmu, kas ļauj mums pieņemt pasūtījuma iepakojumu, pielāgotu hilt dizainu, pielāgotu soundboard modifikācijas un pasūtījuma proffie kuģa un iestatījumus. Mēs varam pielāgot arī daudzus citus piederumus pēc pieprasījuma. Mūsu izplatīšanas sistēma ir izplatīta visā pasaulē, ar remonta un servisa centriem lielākajā daļā valstu, lai atbalstītu mūsu 1 gada produkta garantiju. Ātrā piegāde mums ir arī mūsu pašu iepakojuma un kuģniecības uzņēmums. Damien ir shenzhen bāzēts uzņēmums-kas padara ātru kuģošanu no tuvējā ostas pilsētā honkongā. Sūtījumi no honkongas veikt, parasti, 1-7 darba dienas ar express kuģniecības. Tas palielinās līdz aptuveni 10-30 darba dienām pa jūru. Mēs arī atbalstīt drop kuģniecības pasūtījumus uz neskaitāmiem vietām visā pasaulē un izmantot ātrākos un izmaksu efektīvākos kuģniecības metodes mūsu pasūtījumiem. Eksportēt uz visu pasauli damiensaber ražotie zibspuldzes ir eksportēti uz 126 valstīm vai reģioniem visā pasaulē, un klienti visā pasaulē ir labi saņēmuši. Mūsu mērķis ir "padarīt gaismas zobenu fanu sapņus visur par realitāti", un mēs turpināsim par to strādāt.

skatīt vairāk

NEWS

Zināt lightsaber krāsu nozīmes pirms izvēloties tiešsaistes custom sabres

Gaismas karšu krāsas ir krāsainas, kas padara to sarežģītu daudziem draugiem, kuri vēlas izvēlēties tiešsaistes pielāgotus sabres, bet tas nav svarīgi, saprast, ko nozīmē dažādas gaismas karšu krāsas, un tad izvēlieties gaismas zobenu, kas jums vislabāk.

2023-03-28 skatīt vairāk

· Kuru saber izmanto rey? ·

Kā zināms visiem, gaismas zvejas krāsa rey ir zila. Lūka zilais gaismas zobens, dažkārt saukts par skywalker gaismas zobenu, bija rey pirmais gaismas zobens. Savā cīņā ar dartu vaderu mākoņpilsētā, luke skywalker nepareizi ievietoja šo gaismas zobenu. Aptuveni divdesmit gadus pēc mākoņpilsētas notikumiem rejs skywalkers to atklāja cietoksnī.

2023-03-22 skatīt vairāk

Pamatzināšanas par lētiem pasūtījuma duelingiem lightsabers

Nesen es atklāju, ka daudzi draugi vēlas nopirkt lētus pasūtījuma duelings lightsabers. Iesācējiem gaismas zobenu faniem izmaksu efektīvi pasūtījuma duelinga vieglspēki ir patiešām labākais izvēle. Daudzi cilvēki ir ziņkārīgi par to, kāpēc filmā esošie zibspuldzes ir krāsaini, un ir daži oficiāli skaidrojumi. Gaismas zvejas pamatsastāvdaļa ir gaismas zvejas kristāls, kas ir dabisks minerāls, un asmens krāsu pamatā nosaka kristāla īpašības.

2023-03-13 skatīt vairāk

Analīze aukstās zināšanas par custom duelings lightsabers savākšanai

Nesen mēs konstatējām, ka daudzi fani lightsabers vēlas izvēlēties dažas custom dueling lightsabers savākšanai, bet viņi var nezināt daudz par lightsabers, tāpēc šodien mēs pievienosim dažas aukstas zināšanas par lightsabers: kas ir "lightsabers" izgatavots no? Un saistītās zināšanas par "kyber crystal".

2023-03-13 skatīt vairāk

Rgb lightsaber mājas lapā iepazīstina ar to, kas ir gaismas zobens

The RGB lightsaber website will introduce to you: the lightsaber is composed of a hilt and a blade. The blade is shaped like a sword by a mass of plasma bound by a strong magnetic field. The energy released from the hilt can be folded back to the hilt. Why can a magnetic field be used to "shape" a plasma?

2023-03-01 skatīt vairāk

· Damiensaber dalīties stāstus par darth maul un darth maul lightsaber ·

Iepriekšējā rakstā mēs dalījām, kādus lightsabers darth maul izmantoja zvaigžņu karos, un detalizēti ieviesa viņa izmantotos dubultā lāpstiņas. Šajā rakstā mēs turpināsim dalīties ar darth maul un darth maul gaismas zobu saistītos stāstus.

2023-02-23 skatīt vairāk

"Baselit lightsaber" uzņēmums iepazīstina ar to, kā darbojas "lightsaber"

Vai jūs zināt, kā gaismas zobens darbojas? Baselit lightsaber uzņēmums dalīties ar zināšanām par vieglajiem ziediem. Gaismu vārsti ir gandrīz mainījušies tūkstošiem gadu, ko viņi ir izmantojuši jedi. Kyber kristāli ir ideāli piemēroti, lai radītu gaismas tvertnes, kas koncentrējas un izdala enerģiju no gaismas zobena akumulatora uz šauru, asmens līdzīgu staru (kondensētā enerģijas staru tehnoloģija). Gaismas zoba prototips ir oriģinālais zobens, kas izmanto garu kabeli, lai savienotu ar akumulatoru uz jostas, lai uzturētu darbu.

2023-02-21 skatīt vairāk

· Damiensaber dalīties stāstus par darth maul un darth maul lightsabers ·

Slavenā zvaigžņu karu figūra darth maul ir nozīmīga loma stāstījumā. Filmā "zvaigžņu kari: fantoma drauds" viņš sākotnēji parādījās kā milzīgs situ kungs. Papildus šim filmai darts mauls parādījās gan "the clone wars", gan "rebels" televīzijas seriālos.

2023-02-16 skatīt vairāk

skatīt vairāk