APIE MUS

„ Damiensaber damien tech “yra didžiausias šviesos „ sabre“ gamintojas kinijoje, turintis savo pilną „ saber “gamybos liniją, įskaitant cnc dirbtuves (mūsų metalo „ saber hilts“ gamybai), pcb dirbtuvės (mūsų „ sabre “garso plokščių gamybai), litavimo dirbtuvės (visiems laidų ir elektronikos surinkimui) ir montavimo dirbtuvės (užpildytų gaminių surinkimui). Siaubinga oem sistema nesvarbu, ar esate jedi ventiliatorius, ar sith ventiliatorius, galite sukurti savo pasirinktinį šviesą, kaip jums patinka per damiensaber. Mes sukūrėme puikią oem sistemą, kuri leidžia mums priimti pasirinktinę pakuotę, pasirinktinį rankenų dizainą, pasirinktinius garso plokštės modifikacijas ir pasirinktinę „ proffie “plokštę ir nustatymus. Mes taip pat galime pritaikyti daug kitų priedų pagal prašymą. Mūsų paskirstymo sistema yra paplitusi visame pasaulyje, su remonto ir aptarnavimo centrai daugelyje šalių, kad palaikytų mūsų 1 metų produkto garantija. Greitas pristatymas mes taip pat turime savo pakavimo ir laivybos kompanija. „ Damien “yra šendžene įsikūrusi įmonė, kuri leidžia greitai vežti iš netoliese esančio honkongo uostamiesčio. Siuntos iš honkongo paprastai trunka 1-7 darbo dienas su greitu gabenimu. Tai padidėja iki maždaug 10-30 darbo dienų jūra. Mes taip pat remiame drop pristatymo užsakymus į daugybę vietų visame pasaulyje ir panaudoti greičiausias ir ekonomiškiausias laivybos metodus mūsų užsakymus. Eksportas į visą pasaulį „ damiensaber “pagaminti žibintai buvo eksportuoti į 126 šalis ar regionus visame pasaulyje, o klientai juos gerai priėmė visame pasaulyje. Mūsų tikslas yra „ visur „ lightsaber “gerbėjų svajones paversti realybe“, ir mes ir toliau sunkiai dirbsime.

Rodyti daugiau

žINIOS

Kovos žibintuvėlio galia ir malonė

„ Combat lightsaber “yra puikus ginklas, kuris dešimtmečius sužavėjo „ star wars“ gerbėjų vaizduotę. Jo ikoninis dizainas, sujungtas su mirtinu funkcionalumu, daro jį baimės įkvėpimo įrankiu galaktikos kariams. Šiame straipsnyje mes ištirsime kovos su žibintuvėliu galią ir malonę bei jo reikšmę mokslinės fantastikos srityje.

2023-09-04 Rodyti daugiau

Žavinga rgb šviesoforo blizgesys

2023-08-28 Rodyti daugiau

„ Crossguard sabers “, dar žinomi kaip „ crossguard“ lengvieji ginklai, pasirodė kaip ikoniniai ginklai „ žvaigždžių karų “visatoje. Tai yra žibintuvėlių rūšis, turinti papildomus peilius ar apsaugas abiejose rankenos pusėse, sudarydama skersinį apsaugą. Šis išskirtinis dizainas ne tik prideda vizualinį žavesį, bet ir padidina jo funkcionalumą ir kovos efektyvumą. Šiame straipsnyje mes ištirsime crossguard sabers istoriją, mechaniką ir reikšmę.

2023-08-21 Rodyti daugiau

Dvigubo žibintuvėlio meistriškumas

2023-08-14 Rodyti daugiau

Išlaisvinant „ force fx lightsaber “galią

„ Force fx lightsaber “yra ne tik įprastas žaislas; tai yra jedi galios simbolis, atnešantis ikonišką ginklą iš „ žvaigždžių karų“. Šis puikus kūrinys užfiksuoja šviesos kalavijo esmę, leidžiančią gerbėjams valdyti jėgą ir įsitraukti į epines kovas. „ Force fx lightsaber “, atkreipdamas dėmesį į detales ir realistines savybes, tapo geriausiu „ star wars“ entuziastų kolekcionavimu.

2023-08-07 Rodyti daugiau

Sklandžių sūpynių žibintų stebuklas: jedi technologijos šedevras

Sklandžiai besisukantys žibintuvėliai sukėlė revoliuciją jedi technologijos pasaulyje, leisdami velniams įvaldyti šviesų kovos meną su neprilygstamu tikslumu ir malonumu. Šiame straipsnyje mes ištirsime įspūdingus bruožus ir mechaniką už šių išskirtinių ginklų, kurie tapo ikoniškais simbolių jedi tvarka. „ Smooth swing “naujovė įkvėpė naują gyvenimą į „ lightsaber“ mūšius, suteikdama jedi riteriams patobulintą kontrolės lygį ir sklandumą judesiuose.

2023-07-31 Rodyti daugiau

„ Proffie lightsaber “technologijos naujovė jedi pasaulyje

Toli, toli esančioje galaktikoje ikoninis šviesoforas tapo jedų ordino simboliu, vaizduojančiu galią, įgūdžius ir pačią jėgą. Šimtmečius šviesoforai buvo gaminami tiksliai ir atsargiai, tačiau „ proffie lightsaber “technologijos aušra sukėlė revoliuciją taip, kaip jedi kariai valdo savo mistinius ginklus. Šiame straipsnyje bus ištirti novatoriški „ proffie lightsaber “savybės, demonstruojančios jo neprilygstamus sugebėjimus.

2023-07-17 Rodyti daugiau

Galaktikos kraštas žibintuvėlis: uždegimas jėga viduje

„ Galaxy's edge lightsaber “yra daugiau nei tik puikus kolekcinis; tai yra svaiginanti patirtis, leidžianti „ star wars“ gerbėjams įsitraukti į jedi ar sith batus.

2023-07-04 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau