APIE MUS

„ Damiensaber damien tech “yra didžiausias šviesos „ sabre“ gamintojas kinijoje, turintis savo pilną „ saber “gamybos liniją, įskaitant cnc dirbtuves (mūsų metalo „ saber hilts“ gamybai), pcb dirbtuvės (mūsų „ sabre “garso plokščių gamybai), litavimo dirbtuvės (visiems laidų ir elektronikos surinkimui) ir montavimo dirbtuvės (užpildytų gaminių surinkimui). Siaubinga oem sistema nesvarbu, ar esate jedi ventiliatorius, ar sith ventiliatorius, galite sukurti savo pasirinktinį šviesą, kaip jums patinka per damiensaber. Mes sukūrėme puikią oem sistemą, kuri leidžia mums priimti pasirinktinę pakuotę, pasirinktinį rankenų dizainą, pasirinktinius garso plokštės modifikacijas ir pasirinktinę „ proffie “plokštę ir nustatymus. Mes taip pat galime pritaikyti daug kitų priedų pagal prašymą. Mūsų paskirstymo sistema yra paplitusi visame pasaulyje, su remonto ir aptarnavimo centrai daugelyje šalių, kad palaikytų mūsų 1 metų produkto garantija. Greitas pristatymas mes taip pat turime savo pakavimo ir laivybos kompanija. „ Damien “yra šendžene įsikūrusi įmonė, kuri leidžia greitai vežti iš netoliese esančio honkongo uostamiesčio. Siuntos iš honkongo paprastai trunka 1-7 darbo dienas su greitu gabenimu. Tai padidėja iki maždaug 10-30 darbo dienų jūra. Mes taip pat remiame drop pristatymo užsakymus į daugybę vietų visame pasaulyje ir panaudoti greičiausias ir ekonomiškiausias laivybos metodus mūsų užsakymus. Eksportas į visą pasaulį „ damiensaber “pagaminti žibintai buvo eksportuoti į 126 šalis ar regionus visame pasaulyje, o klientai juos gerai priėmė visame pasaulyje. Mūsų tikslas yra „ visur „ lightsaber “gerbėjų svajones paversti realybe“, ir mes ir toliau sunkiai dirbsime.

Rodyti daugiau

žINIOS

Prieš pasirenkant internetinius pasirinktus sabres, žinokite šviesmečių spalvų reikšmes

Šviesoforų spalvos yra spalvingos, todėl sunku daugeliui draugų, norinčių pasirinkti internetines individualias sabres, tačiau nesvarbu, suprasime, ką reiškia skirtingos šviesoforų spalvos, ir tada pasirinkite šviesą, kuris jums tinka geriausiai.

2023-03-28 Rodyti daugiau

· Kurią „ saber “naudoja rey? ·

Kaip žinoma visiems, „ rey “šviesų spalva yra mėlyna. Luko mėlynasis žibintuvėlis, kartais vadinamas „ skywalker “žibintuvėliu, buvo pirmasis rey žibintuvėlis. Per savo mūšį su darthu vaderiu „ cloud city “, luke'as skywalkeris netinkamai aplenkė šį žibintuvėlį. Maždaug praėjus dvidešimt metų po „ cloud city “įvykių, rey skywalkeris jį atrado tvirtovėje.

2023-03-22 Rodyti daugiau

Pagrindinės žinios apie pigius individualius dvikovų žibintuvėlius

Neseniai radau, kad daugelis draugų nori nusipirkti pigius individualius dvikovų žibintuvėlius. Pradedantiesiems „ lightsaber “gerbėjams ekonomiškai efektyvios individualizuotos dvikovos žibintuvėliai iš tikrųjų yra geriausias pasirinkimas. Daugelis žmonių yra smalsūs, kodėl filmo žibintai yra spalvingi, ir yra keletas oficialių paaiškinimų. Pagrindinis žibintuvėlio komponentas yra žibintuvėlio kristalas, kuris yra natūralus mineralas, o ašmenų spalvą iš esmės lemia krištolo savybės.

2023-03-13 Rodyti daugiau

Šaltų žinių apie individualų dvikovų žibintuvėlius kolekcijai analizė

2023-03-13 Rodyti daugiau

„ Rgb lightsaber “svetainė pristato, kas yra šviesų kardas

"Rgb lightsaber" svetainė pristatys jums: "lightsaber" yra sudarytas iš koto ir peilio. Ašmenys kaip kardas formos plazmos masės, kurią suriša stiprus magnetinis laukas. Iš rankenos išsiskirianti energija gali būti sulankstyta atgal į rankeną. Kodėl gali būti naudojamas magnetinis laukas plazmai "formuoti"?

2023-03-01 Rodyti daugiau

· Damiensaber pasidalinti istorijomis apie darth maul ir darth maul šviesų kalaviją

In the previous article, we shared which lightsabers Darth Maul used in Star Wars, and introduced in detail the double bladed lightsabers he used. In this article, we will continue to share Darth Maul and Darth Maul lightsaber related stories.

2023-02-23 Rodyti daugiau

The Baselit Lightsaber Company Introduces How Lightsaber Works

Ar žinote, kaip veikia žibintuvėlis? „ Baselit lightsaber “įmonė dalijasi jums žiniomis apie žibintus. Šviesoforai vos nepasikeitė per tūkstančius metų, kuriuos juos naudojo jedi. „ Kyber “kristalai idealiai tinka kurti žibintus, kurie sukoncentruoja ir išskiria energiją iš žibintuvėlio baterijos į siaurą, į ašmenis panašų pluoštą (kondensuoto energijos pluošto technologija). Žibintuvėlio prototipas yra originalus kardas, kuris naudoja ilgą kabelį, kad būtų galima prisijungti prie akumuliatoriaus paketo ant diržo, kad būtų išlaikytas darbas.

2023-02-21 Rodyti daugiau

· „ Damiensaber “dalintis istorijomis apie darth maul ir darth maul šviesus

Garsioji „ žvaigždžių karų “figūra darth maul turi reikšmingą vaidmenį pasakojime. Filme „ žvaigždžių karai: fantominė grėsmė “jis iš pradžių išryškėjo kaip didžiulis sitų lordas. Be šio filmo, darth maul pasirodė ir „ klonų karų “, ir „ sukilėlių“ televizijos serialuose.

2023-02-16 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau