APIE MUS

„ Damiensaber damien tech “yra didžiausias šviesos „ sabre“ gamintojas kinijoje, turintis savo pilną „ saber “gamybos liniją, įskaitant cnc dirbtuves (mūsų metalo „ saber hilts“ gamybai), pcb dirbtuvės (mūsų „ sabre “garso plokščių gamybai), litavimo dirbtuvės (visiems laidų ir elektronikos surinkimui) ir montavimo dirbtuvės (užpildytų gaminių surinkimui). Siaubinga oem sistema nesvarbu, ar esate jedi ventiliatorius, ar sith ventiliatorius, galite sukurti savo pasirinktinį šviesą, kaip jums patinka per damiensaber. Mes sukūrėme puikią oem sistemą, kuri leidžia mums priimti pasirinktinę pakuotę, pasirinktinį rankenų dizainą, pasirinktinius garso plokštės modifikacijas ir pasirinktinę „ proffie “plokštę ir nustatymus. Mes taip pat galime pritaikyti daug kitų priedų pagal prašymą. Mūsų paskirstymo sistema yra paplitusi visame pasaulyje, su remonto ir aptarnavimo centrai daugelyje šalių, kad palaikytų mūsų 1 metų produkto garantija. Greitas pristatymas mes taip pat turime savo pakavimo ir laivybos kompanija. „ Damien “yra šendžene įsikūrusi įmonė, kuri leidžia greitai vežti iš netoliese esančio honkongo uostamiesčio. Siuntos iš honkongo paprastai trunka 1-7 darbo dienas su greitu gabenimu. Tai padidėja iki maždaug 10-30 darbo dienų jūra. Mes taip pat remiame drop pristatymo užsakymus į daugybę vietų visame pasaulyje ir panaudoti greičiausias ir ekonomiškiausias laivybos metodus mūsų užsakymus. Eksportas į visą pasaulį „ damiensaber “pagaminti žibintai buvo eksportuoti į 126 šalis ar regionus visame pasaulyje, o klientai juos gerai priėmė visame pasaulyje. Mūsų tikslas yra „ visur „ lightsaber “gerbėjų svajones paversti realybe“, ir mes ir toliau sunkiai dirbsime.

Rodyti daugiau

žINIOS

Garsus filmas-kopijos damiensaber šiuo metu parduoda

Manoma, kad dauguma „ lightsaber “gerbėjų yra į filmų kopijas, todėl jiems labai patinka filmo personažai. Taigi, kokie yra filmo kopijos, kurias šiuo metu turi damiensaber, ir kokios kainos?

2022-08-15 Rodyti daugiau

Ką reiškia skirtingos šviesos kardų spalvos „ žvaigždžių karuose “?

Skirtingos „ lightsaber “spalvos yra struktūros „ lucas“ ir kitų, pastatytų pasaulio kūrimo proceso metu atsidavusiems „ žvaigždžių karų “gerbėjams, dalis. Kiekviena „ lightsaber “spalva turi ypatingą reikšmę vartotojui, kuri gali būti akivaizdi tiems, kurie matė tik filmus.

2022-09-05 Rodyti daugiau

Kaip atnaujinti savo xenopixel lightsaber lentos versiją?

Šiame straipsnyje, mes išmokysime jus, kaip atnaujinti savo xenopixel lightsaber lentos versiją, kuri yra gana lengva, viskas, ko jums reikia, yra:

2022-07-18 Rodyti daugiau

Kažkas apie funkciją "judesio kontrolė" mūsų šviesos žibintuvėliai

„ Damiensaber “yra pirmoji bendrovė rinkoje, pritaikiusi judesio kontrolę mūsų „ baselit“ šviesos žibintuvėliams, o tai yra puikus proveržis, tai atspindi, kad mūsų r & d ir techninis lygis yra puikus, antra, judesio valdymo funkcijos realizavimui reikalingas ypač jautrus gravitacijos jutiklis, kuris yra labai reiklus mūsų „ lightsaber “aparatūros konfigūracijai

2022-08-10 Rodyti daugiau

Ką reiškia skirtingos „ lightsword “spalvos

Kadangi minima, kad „ lightsword “bus kitokia dėl ratuko asmenybės, „ kyber crystal“ pagaminto „ lightsaber “ašmenų spalva bus skirtinga, taigi, kokią asmenybę vaizduoja skirtingos šviesų spalvos?

2022-09-30 Rodyti daugiau

Įvairių spalvų žibintuvėliai ir įmonės atranka

Baltas žiebtuvėlis: balto žiebtuvėlio kilmė taip pat yra kankinanti. Pirmą kartą jis pasirodė išplėstiniame „ filmų “animaciniame kūrinyje, kai herojė ahsoka tano nugalėjo sitų inkvizitorių ir gavo inkvizitoriaus raudoną žaibišką žodį: kai yasuka „ išvalė“ raudoną žaibišką žodį, tai tampa baltu žaibišku žodžiu! Apskritai, baltojo žibintuvėlio savininkas paprastai yra „ laisvas “, nepaklūsta jokiam aljansui ir tik kovoja už savo laisvės jausmą!

2022-10-05 Rodyti daugiau

Kalbėti apie tai, kas yra žalia ir violetinė žibintai

„ Žvaigždžių karuose “labiausiai paplitę ir gerai žinomi šviesoforai yra mėlyna, raudona, purpurinė šviesa ir žalia šviesofora, kurios padeda atskirti dvi jėgos puses. Kaip ir kiti objektai galaktikoje, skirtingų spalvų šviesučiai atspindi skirtingas reikšmes ir juos naudoja skirtingi nariai, atsižvelgiant į jų atsakomybę (ir jėgos pusę, kurioje jie yra).

2022-09-22 Rodyti daugiau

Darksaber lightsaber ką reikia žinoti

„ Darksaber lightsaber “yra specialus šviesos kardas, kurį suklastojo pirmasis „ mandalorian jedi“, prisijungęs prie jedų ordino, tarre vizsla. šis senovinis žibintuvėlis turi ypatingą formą ir legendinę patirtį, jo ašmenys plokščios ir išlenktos, tamsusis kardas turi aštrų tašką ir juodą išorę, kartais švytintį baltą.

2022-09-28 Rodyti daugiau

Rodyti daugiau