אודות

DAMIENSABER דמיאן טק הוא הגדול ביותר אור סאבר יצרן בסין, עם המלאה שלנו סאבר ייצור קו, כולל CNC סדנה (לייצור שלנו מתכת סאבר קתות), PCB סדנה (לייצור שלנו סאבר soundboards), הלחמה סדנה (עבור כל חיווט ואלקטרוניקה הרכבה) התקנה סדנה (עבור הרכבת הושלם מוצרים). נהדר OEM מערכת אם אתה הג מאוורר או הסית מאוורר, אתה יכול עיצוב מותאם אישית משלך חרב האור כמו שאתה אוהב באמצעות Damiensaber. פיתחנו נהדרת OEM מערכת אשר מאפשר לנו לקבל באריזה אישית, מותאם אישית ניצב עיצובים, custom תהודה שינויים, ומותאם אישית proffie לוח והגדרות. אנחנו יכולים גם להתאים אישית רבים אחרים אביזרי על בקשה. שלנו הפצה מערכת הוא התפשט ברחבי העולם, עם תיקון ושירות מרכזי ברוב מדינות כדי תמיכה שלנו 1 שנה מוצר אחריות. כך לקנות בביטחון! משלוח מהיר אנחנו גם יש אריזה ומשלוח החברה. דמיאן הוא המבוססת שנזן החברה-אשר עושה עבור משלוח מהיר נמל סמוך עיר של הונג קונג. משלוחים מהונג קונג לקחת, בדרך כלל, 1-7 ימי עסקים עם משלוח אקספרס. זה מגדיל כדי סביב 10-30 ימי עסקים על ידי ים. אנחנו גם תמיכה drop הזמנות כדי אינספור מקומות ברחבי העולם ולנצל את המהיר ביותר חסכוני חינם שיטות עבור ההזמנות שלנו. יצוא העולם את lightsabers מיוצר על ידי Damiensaber כבר מיוצא 126 מדינות או אזורים סביב העולם, ונתקבל היטב על ידי לקוחות ברחבי העולם. המטרה שלנו הוא “כדי להפוך את חלומות של חרב אור אוהדים בכל מקום למציאות”, ואנחנו נמשיך לעבוד קשה עבור זה.

ראה עוד

מרכז ידיעות

הכוח והחן של האור הקרב

האור הקרבי הוא נשק יוצא דופן ששבו את דמיונם של אוהדי מלחמת הכוכבים במשך עשרות שנים. העיצוב האייקוני, בשילוב עם הפונקציונליות הקטלנית שלה, הופך אותו לכלי מעורר יראת כבוד ללוחמים בגלקסיה. במאמר זה, נחקור את הכוח והחסד של האור הקרב ואת חשיבותו בתחום המדע הבדיוני.

2023-09-04 ראה עוד

הגאונות מהפנט

בגלקסיה רחוקה, רחוקה, היא הפכה לסמל של כוח ואלגנטיות. עם היכולת שלו לפלוט קשת של צבעים תוססים, הנשק הזה כבש את דמיונם של ג 'דיי וסית כאחד. במאמר זה, נחקור את הגאונות המפנטת של אור הגברה, ונעלב למשמעותו ביקום מלחמות הכוכבים.

2023-08-28 ראה עוד

חרב קרוגארד: שילוב של אלגנטיות וכוח

שוברי-שומר, הידועים גם כשוברי האור, הופיעו ככלי נשק איקוניים בתוך יקום מלחמת הכוכבים. זהו סוג של קליל הכולל להבים או שומרים על שני הצדדים של הילט, ויוצר מחבל. עיצוב ייחודי זה לא רק מוסיף קסם חזותי אלא גם משפר את הפונקציונליות שלו ואת יעילות הלחימה. במאמר זה, נחקור את ההיסטוריה, המכניקה, ואת המשמעות של צברי המחבלים.

2023-08-21 ראה עוד

השליטה של האור הכפולה

בגלקסיות העצומות של יקום מלחמות הכוכבים, האור האיקוני הוא נשק המסמל כוח, אלגנטיות וחיבור לכוח. בין הצורות והסגנונות הקלים השונים, בולט האור הכפול מתבלט כבחירה ייחודית ומהפנטת. מאמר זה בוחן את השליטה והאמנות שמאחורי העמדת האור הכפולה, נשק הדורש מיומנות, דיוק, והבנה עמוקה של הכוח.

2023-08-14 ראה עוד

לשחרר את כוח של כוח FX חרב אור

את כוח FX חרב אור הוא לא רק צעצוע רגיל; זה הוא סמל של כוח Jedi, להביא את אייקוני נשק ממלחמת הכוכבים לחיים. זה היצירה המדהימה לוכדת את המהות של חרב אור, מה שמאפשר אוהדים כדי להפעיל את כוח ולעסוק קרבות אפיים. עם שלה תשומת לב לפרטים ותכונות ריאליסטיות, את כוח FX חרב אור הפך אספנות האולטימטיבי כוכב מלחמת חובבי.

2023-08-07 ראה עוד

פלא של אור נדנדה חלק: יצירת מופת של טכנולוגיית ג 'די

מגלי תנופה חלקים עשו מהפכה בעולם של טכנולוגיית הג 'ידי, מה שמאפשר לתעל אמנות הלחימה הקלה עם דיוק וחן שאין כמותו. במאמר זה, נחקור את התכונות והמכניקה המרתקות מאחורי כלי הנשק המשובחים האלה שהפכו לסמלים של סדר הג 'דיי. החדשנות הנדנדה חלקה נשם חיים חדשים אל קרבות קלילים, ומספקים אבירים ג 'יפים עם רמה משופרת של שליטה ונזילות בתנועות שלהם.

2023-07-31 ראה עוד

החדשנות של טכנולוגיית האור העפר ביותר בעולם הג 'דיי

בגלקסיה רחוקה, רחוקה, הצרה האיקוני הפך לסמל מסדר הג 'דיי, המייצג כוח, מיומנות וכוח. במשך מאות שנים, מגלי האור היו בעלי דיוק ואכפתיות, אבל שחר של טכנולוגיית האור העפר גרם למהפכה בדרך של לוחמי הג 'דיי מפעילים את כלי הנשק המיסטי שלהם. מאמר זה יחקור את התכונות החדשניות של האור, המציגה את היכולות שלה ללא תחרות.

2023-07-17 ראה עוד

גלקסי של קצה חרב אור: להצית את כוח בתוך

את גלקסי של קצה חרב אור הוא יותר מאשר רק מדהים אסיפה; זה הוא חוויה מעצימה המאפשרת כוכב מלחמת אוהדים כדי להיכנס לנעליו של הג או הסית '.

2023-07-04 ראה עוד

ראה עוד