אודות

DAMIENSABER דמיאן טק הוא הגדול ביותר אור סאבר יצרן בסין, עם המלאה שלנו סאבר ייצור קו, כולל CNC סדנה (לייצור שלנו מתכת סאבר קתות), PCB סדנה (לייצור שלנו סאבר soundboards), הלחמה סדנה (עבור כל חיווט ואלקטרוניקה הרכבה) התקנה סדנה (עבור הרכבת הושלם מוצרים). נהדר OEM מערכת אם אתה הג מאוורר או הסית מאוורר, אתה יכול עיצוב מותאם אישית משלך חרב האור כמו שאתה אוהב באמצעות Damiensaber. פיתחנו נהדרת OEM מערכת אשר מאפשר לנו לקבל באריזה אישית, מותאם אישית ניצב עיצובים, custom תהודה שינויים, ומותאם אישית proffie לוח והגדרות. אנחנו יכולים גם להתאים אישית רבים אחרים אביזרי על בקשה. שלנו הפצה מערכת הוא התפשט ברחבי העולם, עם תיקון ושירות מרכזי ברוב מדינות כדי תמיכה שלנו 1 שנה מוצר אחריות. כך לקנות בביטחון! משלוח מהיר אנחנו גם יש אריזה ומשלוח החברה. דמיאן הוא המבוססת שנזן החברה-אשר עושה עבור משלוח מהיר נמל סמוך עיר של הונג קונג. משלוחים מהונג קונג לקחת, בדרך כלל, 1-7 ימי עסקים עם משלוח אקספרס. זה מגדיל כדי סביב 10-30 ימי עסקים על ידי ים. אנחנו גם תמיכה drop הזמנות כדי אינספור מקומות ברחבי העולם ולנצל את המהיר ביותר חסכוני חינם שיטות עבור ההזמנות שלנו. יצוא העולם את lightsabers מיוצר על ידי Damiensaber כבר מיוצא 126 מדינות או אזורים סביב העולם, ונתקבל היטב על ידי לקוחות ברחבי העולם. המטרה שלנו הוא “כדי להפוך את חלומות של חרב אור אוהדים בכל מקום למציאות”, ואנחנו נמשיך לעבוד קשה עבור זה.

ראה עוד

מרכז ידיעות

לדעת חרב אור צבע משמעויות לפני בחירת באינטרנט Custom חרבות

הצבעים של lightsabers הם צבעוני, אשר מקשה עבור רבים חברים שרוצים לבחור באינטרנט custom חרבות, אבל זה לא משנה, בואו להבין מה את צבעים שונים של lightsabers אומר, ואז לבחור את חרב האור המתאימה לך ביותר.

2023-03-28 ראה עוד

· אשר סאבר עושה ריי להשתמש? ·

כמו זה ידוע לכל, חרב אור צבע עבור ריי הוא כחול. לוק של כחול חרב אור, המכונה לעתים סקייווקר חרב אור, היה ריי של ראשון חרב אור. במהלך הקרב שלו עם דארת ויידר על ענן עיר, לוק סקייווקר במקומה זה חרב אור. כ עשרים שנים לאחר האירועים של ענן עיר, ריי סקייווקר גילה אותו מבצר.

2023-03-22 ראה עוד

ידע בסיסי של זול Custom סיף Lightsabers

לאחרונה, מצאתי כי רבים חברים רוצה לקנות זול custom סיף lightsabers. למתחילים חרב אור אוהדים, חסכוני custom סיף lightsabers הם אכן את הבחירה הטובה ביותר. לפני כי, בואו ללמוד על lightsabers. רבים אנשים סקרנים על למה את lightsabers בסרט הם צבעוני, ויש כמה רשמי הסברים. רכיב הליבה של חרב האור הוא את חרב אור קריסטל, שהוא טבעי מינרלים, והצבע של הלהב הוא בעצם נקבע על ידי המאפיינים של קריסטל.

2023-03-13 ראה עוד

ניתוח של קר ידע על custom סיף lightsabers עבור אוסף

לאחרונה מצאנו כי רבים אוהדים של lightsabers רוצה לבחור כמה custom סיף lightsabers עבור אוסף, אבל הם עשויים לא יודע הרבה על lightsabers, כך היום נוסיף כמה קר ידע על lightsabers: מה הוא "lightsabers" עשוי? וידע בנושא כ "Kyber קריסטל".

2023-03-13 ראה עוד

את RGB חרב אור אתר מציג מה חרב אור הוא

את RGB חרב האור באתר אכיר לך: את חרב האור מורכב ניצב ולהב. הלהב הוא בצורת חרב על ידי מסה של פלזמה מחויבת חזק מגנטי שדה. האנרגיה שוחרר מהסוף יכול להיות מקופל חזרה ניצב. למה יכול שדה מגנטי לשמש כדי "צורה" פלזמה?

2023-03-01 ראה עוד

· Damiensaber לשתף סיפורים על דארת 'מאול ו דארת' מאול חרב אור Ⅱ ·

ב הקודם מאמר, שחלקנו אשר lightsabers דארת 'מאול בשימוש מלחמת כוכבים, והציג בפירוט את להב כפול lightsabers הוא בשימוש. במאמר זה, אנו נמשיך לשתף דארת 'מאול ו דארת' מאול חרב אור קשורים סיפורים.

2023-02-23 ראה עוד

את Baselit חרב אור חברה מציגה איך חרב אור עובד

אתה יודע איך חרב אור עובד? את baselit חרב אור בחברת אתה כמה ידע של lightsabers. Lightsabers יש בקושי לשנות אלפי שנים הם כבר בשימוש על ידי את Jedi. Kyber גבישים הם אידיאלי ליצירת lightsabers כי להתרכז ולשחרר את אנרגיית חרב אור סוללה לתוך צר, להב-כמו קרן (מרוכז אנרגיה קרן טכנולוגיה). אב הטיפוס של חרב האור הוא המקורית חרב, אשר משתמש כבל ארוך כדי להתחבר לסוללה על חגורת כדי לשמור על עבודה.

2023-02-21 ראה עוד

· Damiensaber לשתף סיפורים על דארת 'מאול ו דארת' מאול Lightsabers Ⅰ ·

מפורסם כוכב מלחמת דמות דארת 'מאול יש לו חלק לשחק בסיפור. ב "מלחמת הכוכבים: הפנטום," הוא בתחילה התפתחה אימתני אדון הסית '. דארת 'מאול הופיע בשני את מלחמת המשובטים מורדי טלוויזיה סדרת בנוסף זה סרט.

2023-02-16 ראה עוד

ראה עוד