درباره ما

دایمین تکنک بزرگترین تولید کننده ی نور در چین است با خط تولید کامل خودمونه از جمله یک کارگاه سی انC یک کارگاه فروشی و یک کارگاه نصب برای جمع کردن محصولات کامل سيستم زيبايي چه طرفدار جِدي شما مي تونيد خودتون رو طراحي کنيد همونطوري که دوست داريد از طريق ديمينزابر طراحي کنيد ما يه سيستم فوق العاده اي رو توسعه داديم که به ما اجازه ميده که بسته بندي سفارشي رو قبول کنيم تغییرات تخته صوتی سفارشی و تخته فضای سفارشی. همچنین می تونیم با درخواست بسیاری از سازمان های دیگری رو سفارش بدیم سیستم توزیع ما در سراسر جهان پخش شده با مرکز های تعمیر و خدمات در اکثر کشورها برای حمایت حکم محصول ما در یک ساله پس با اعتماد بخر حملی سریع ما هم شرکت بسته بندی و حمل و نقل هم داریم. دیمیان یک شرکت شنژن است که سریع از شهری که هنگ کنگ در نزدیکی می باشد. محموله هايي از هنگ کنگ معمولاً 1-7 روز تجاري با محموله ي محموله این امر به 10-30 روز تجاری در دریا افزایش می دهد. ما همچنین از دستورات حملی برای مکان های بیشماری در سراسر جهان حمایت می کنیم و از سریعترین و هزینه های مؤثر ترین روشهای حملی برای دستورات ما استفاده می کنیم ...... صادرات به کل جهان شمشيرهاي لامپ توليد شده توسط ديمينيسابر به 126 کشور يا منطقه در سراسر جهان صادر شده و توسط مشتري ها در سراسر جهان خوب پذيرفته شدن هدف ما این است که "بسازی رویاهای هواداران نوری در همه جا یک واقعیت است" و ما به سختی برای آن کار می کنیم.

بیشتر ببینید

اخبار

مفهوم رنگ روشن ، قبل از انتخاب سفارشی اینترنتی

رنگ های شمشیر های نوری رنگارنگ هستند که برای خیلی از دوستان که میخوان سابر های سفارشی انتخاب کنند اما مهم نيست، بذار بفهميم رنگ هاي مختلف شمشير ها چه معني داره و بعدش شمشيري که بهتره بهت بده انتخاب کن.


از کدوم ساير استفاده ميکنه؟

همونطور که براي همه شناخته شده رنگ شمشير براي "ري" آبيه لوک شمشیر آبی، که بعضی وقتا به نام زیبا نور اسکای واکر نامیده می شود، اولین شمشير نوری ری بود. در طی جنگش با دارث ویدر در شهر کلود، لوک اسکای واکر این زیر نوری رو اشتباه کرد تقریبا بیست سال بعد از اتفاقات کلود سیتی، ری اسکای واکر آن را در یک قلعه کشف کرد.


دانش اولیه در مورد ارزون سفارشی دودلی سبک

اخيرا، من فهميدم که خيلي از دوستان مي خوان شمشير هاي لامپ ارزون بخرن. برای طرفداران آغازین شمشیر، شمشیر های لامپ راهی بهترین انتخاب هستند. قبل از اين، بيا در مورد شمشيرهاي لامپ ياد بگيريم. بسیاری از مردم کنجکاو هستند که چرا شمشیر های فیلم رنگارنگ هستند و بعضی توضیحات رسمی وجود دارد . قسمت هسته ی زیبای لامصر کریستال زیبایی است که یک معدنی طبیعی است و رنگ شمشیر اساسا توسط ویژگی های کریستال تعیین می شود.


تحلیل دانش سرد در مورد شمشیر های نوری سفارشی برای جمع آوری

اخيرا متوجه شديم که خيلي از طرفداران شمشيرها ميخوان چند تا شمشير نوري سفارشي انتخاب کنن اما ممکنه چيز زيادي در مورد شمشيرها نمي دونن پس امروز ما دانش سرد راجع به شمشيرها اضافه ميکنيم از چي ساخته شده؟ و دانش مربوط به "کيبر کريستال".


وب سایت RGB Lightsaber معرفی میکند که یک سبک سبک چیه

وب سایت نوری RGB به شما معرفی می کند: زیر نوری از یک شمشیر تشکیل شده است. شمشیر شبیه یک شمشیر با توده ای از پلاسما که با یک میدان مغناطیسی قوی بسته شده است. انرژي که از هتل آزاد شده ميتونه برگرده چرا میدان مغناطیسی می تواند برای شکل یک پلاسما استفاده شود؟


داستانهايي در مورد دارت مول و دارت مول لايت سبلر

در مقاله ي قبل، ما با کدوم شمشير هايي که دارت مول در جنگ ستارگان استفاده کرده بود رو با هم در اشتراک گذاشتيم و با جزئيات شمشير هايي که ازش استفاده کرد رو معرفي کرده در این مقاله، ما به اشتراک دارت مول و دارت مول داستانهاي مربوط به شمشير دريايي ادامه خواهيم داد.


شرکت "بیلیت لایسابر" معرفی میکنه چگونه کار میکنه

ميدوني چراغ رو چطور کار ميکنه؟ شرکت شمشير لامپي تو رو باهات اطلاعاتي درباره ي چراغ ها ميذارن در هزاران سالی که توسط جدای استفاده کرده اند به سختی تغییر کرده اند کریستال های کیبر برای ایجاد شمشیر های نوری هستند که انرژی را از یک باتری نوری به یک باریک تمرکز و آزاد میکنند. ..... برق مانند شمشیر (تکنولوژی انرژی) نمونه نمونه ي نور شمشير اصليه که از يک کابل بلند استفاده ميکنه تا به بسته باتري روي کمربند ارتباط برقرار کنه


داستانهايي در مورد دارت مول و دارت مول لايت سَبَر

نقش اهميتي دارت مول در اين داستان نقش قابل توجهي داره در جنگ ستارگان: The Phantom Menace او در ابتدا به عنوان یک پادشاه وحشتناک سیت ظاهر شد. دارث مول هم در سریال تلویزیونی کلون و هم اعضای این فیلم ظاهر شد.


بیشتر ببینید