MEIST

DAMIENSABER Damien Tech on suurim kerge sabel tootja Hiinas, koos meie oma täielik sabel tootmisliin, sealhulgas CNC töötuba (meie metalli sabelägede tootmiseks), PCB töötuba (meie sabel helilauad tootmiseks)), jootetöökoda (kõik juhtmete ja elektroonika komplekt) ja paigaldustöötaja (valmitud toodete kokkupanemiseks). Suurepärane OEM süsteem Kas olete Jedi fänn või Sith fänn, saad disainida oma kohandatud valgusõga nagu soovite Damiensaberi kaudu. Me oleme välja töötanud suurepärase OEM-süsteemi, mis võimaldab meil aktsepteerida kohandatud pakendid, kohandatud heliplaadi muudatused ja kohandatud proffie tahvli ja seadistused. Me saame kohandada ka palju teisi lisaseadmeid soovi korral. Meie jaotussüsteem on levinud üle maailma, koos remondi- ja teeninduskeskused enamikus riikides, et toetada meie 1 aasta toote garantii. Nii et osta enesekindlalt! Kiire laevandus Meil on ka oma pakendi- ja laevandusettevõtte. Damien on Shenzheni asuv ettevõte - mis annab kiire laevanduse lähedal asuvast sadamalinnast Hongkong. Saadetised Hongkongist võtavad tavaliselt 1-7 tööpäeva kiirlaevandusega. See suureneb ligikaudu 10–30 tööpäevani merel. Samuti toetame drop tellimusi lugematutele kohtadele kogu maailmas ja kasutada kiiremaid ja kõige kulutõhusamaid saatmismeetodeid meie tellimused .. Eksport kogu maailma Damiensaberi toodetud valgussõiked on eksporditud 126 riiki või piirkondadesse üle maailma, ja on hästi vastu võetud klientide poolt kogu maailmas. Meie eesmärgiks on „Kastada valgusõhja fännid kõikjal reaalsuseks” ja jätkame selle nimel kõvasti tööd.

vaata rohkem

UUDISED

Võitlus ja armsa võitlus Lightsaber'i

Võitlusvõitlussõga on tähelepanuväärne relv, mis on aastakümneid sisendanud Star Warsi fännide kujutlusvõime. Selle ikooniline disain koos surmava funktsionaalsusega, Teeb sellest aukartust inspireeriva vahendi sõdalastele galaktikas. Selles artiklis uurime võimu ja armu võitluse valgussõga ning selle tähtsust teaduslikkuse valdkonnas.

2023-09-04 vaata rohkem

RGB valgussaberi hiilgav

Kaugel, kaugel galaktikas on RGB valgussõgast muutunud võimu ja elegantsuse ikoniliseks sümboliks. Oma võime kiirustada elavaid värve, See relv on nii Jedide kui Sithi kujutlusvõime võtnud. Selles artiklis uurime RGB valgusmõõgi hiilgust ja kaevame selle tähtsust Star Wars universumis.

2023-08-28 vaata rohkem

Crossguard Sabers: sulandumine elegants ja võima

Ristpaberid, tuntud ka kui ristkaitsevalge põhja, on tekkinud ikoonilised relvad Tähesõja universumis. See on teatud tüüpi valgusõga, millel on mõlemal pool kari mõlemal pool täiendavad terad või kaitsed, moodustades ristve. See iseloomulik disain mitte ainult lisab visuaalse võlu, vaid ka suurendab selle funktsionaalsust ja võidelda tõhusust. Selles artiklis uurime ajalugu, mehaanika ja tähendust ristkaitsemehed.

2023-08-21 vaata rohkem

Kaheksa valgusahalise meisterus

Tähesõjade universumi tohututes galaktikates on ikooniline valgusõhk relv, mis sümboliseerib jõudu, elegantsust, ja ühendus jõuga. Erinevate valgusmõõgi vormide ja stiilide seas paistab valgussõga erinev ja lummav valik. See artikkel uurib meisterlikkust ja kunstlikkust, mis kasutab kahe valgussõga, relva, mis nõuab oskust, täpsust, ja sügavat mõistmist jõust.

2023-08-14 vaata rohkem

Valgustamine jõu FX Lightsaber jõud

2023-08-07 vaata rohkem

Imeline sile swing valgusesadus: meistriteos Jedi Tehnoloogia

Smooth Swing Lightsabers on revolutsioneerinud Jedi tehnoloogia maailma, võimaldades kasutajatel omandada valgusabivõitluse kunsti võrreldamata täpsusega ja graafikusega. Selles artiklis: Me uurime põnevaid omadusi ja mehaanika nende peene relvade taga, mis on saanud Jedi Ordi ikoniliseks sümboliks. Er. Sujuv uuendus on tõmmanud uut elu valgusmõga lahingutesse, tagades Jedi rüütlitele suurema kontrolli ja liikumise taseme.

2023-07-31 vaata rohkem

Proffie Lightsaber Technology innovatsioon Jedi maailmas

Kaugel galaktikas, kaugel, kaugel, on ikonilisest valgusmõikast muutunud Jedi Ordu sümboliks, mis esindab võimu, oskused ja jõud ise. Sajandeid on valgusõiked valmistatud täpsusega ja hoolikalt. Kuid Proffie valgusmõõgi tehnoloogia koidik on revolutsiooniline, kuidas Jedi sõdalased oma müstilisi relvi kasutavad. Selles artiklis uuritakse Proffie valgusmõõga uuenduslikke omadusi, näidates selle võrreldamatuid võimeid.

2023-07-17 vaata rohkem

Galaxy serv valgussaber: jõu süütamine seesse

Galaktika serv on rohkem kui lihtsalt tähelepanuväärne kollektsioon. See on suurepärane kogemus, mis võimaldab Star Wars fännid astuda Jedi või Sithi kingadesse.

2023-07-04 vaata rohkem

vaata rohkem