O NáS

Damiensaber damien tech je největší výrobce světla sabre v číně, s naší vlastní kompletní saber výrobní linky, včetně cnc workshop (pro výrobu našich kovových sabre hilts), dílna na pcb (pro výrobu našich saberových zvukových desek), dílna na spájkování (pro všechny elektroinstalace a elektronické montáže) a instalační dílna (pro montáž dokončených výrobků). Skvělý systém oem ať už jste fanoušek jedi nebo sith ventilátor, můžete navrhnout vlastní vlastní světelný meč, jak se vám líbí, přes damiensaber. Vyvinuli jsme skvělý systém oem, který nám umožňuje přijímat vlastní obaly, vlastní vzory jílců, vlastní modifikace zvukové desky a vlastní proffie desky a nastavení. Na vyžádání můžeme také upravit mnoho dalších příslušenství. Náš distribuční systém je rozšířený po celém světě, s opravnými a servisnými centry ve většině zemí na podporu naší 1 leté záruky produktu. Fast shipping we also have our own packaging and shipping company. Damien je shenzhen based company - which makes for fast shipping from the nearby port city of hong kong. Zásilky z hongkongu obvykle trvají 1-7 pracovních dnů s expresní dopravou. This increases to around 10-30 business days by sea. My také podporujeme drop přepravní objednávky na nespočetné místy po celém světě a využívat nejrychlejší a nejnákladově efektivní metody pro přepravu našich objednávek. Export do celého světa světlomety vyráběné damiensaber byly vyvezeny do 126 zemí nebo regionů po celém světě a byly dobře přijaty zákazníky po celém světě. Naším cílem je "učinit sny fanoušků světelného meče všude realitou", a my budeme i nadále tvrdě pracovat.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Síla a milost bojového světelného meče

Bojový světelný meč je pozoruhodná zbraň, která po desetiletí zaujala představivost fanoušků hvězdných válek. Jeho ikonický design, v kombinaci s smrtící funkčností, z něj dělá úchvatný nástroj pro válečníky v galaxii. V tomto článku prozkoumáme sílu a milost bojového světelného meče a jeho významu v oblasti sci-fi.

2023-09-04 zobrazit více

Okouzlující lesk rgb světelného meče

2023-08-28 zobrazit více

Crossguard sabres: fúze elegance a síly

2023-08-21 zobrazit více

Mistrovství dvojího světelného meče

V rozsáhlých galaxiích vesmíru star wars je ikonický světelný meč zbraň, která symbolizuje sílu, eleganci a spojení se silou. Mezi různými formami a styly světelného meče vystupuje dvojí světelný meč jako jedinečná a fascinující volba. Tento článek zkoumá mistrovství a umělectví, které spočívá v ovládání dvojího světelného meče, zbraně, která vyžaduje dovednost, přesnost a hluboké porozumění síly.

2023-08-14 zobrazit více

Uvolnění síly světelného meče force fx

Světelný meč force fx není jen obyčejná hračka, je symbolem síly jedi, která přináší ikonickou zbraň ze hvězdných válek k životu. Toto pozoruhodné stvoření zachycuje podstatu světelného meče, což umožňuje fanouškům ovládat sílu a zapojit se do epických bitev. Díky své pozornost k detailům a realistickým vlastnostem se světelný meč force fx stal konečným sběratelem pro nadšence hvězdných válek.

2023-08-07 zobrazit více

The marvel of smooth swing lightsabers: a masterpiece of jedi technology

Hladké výkyvové světlomety revolucionalizovaly svět techniky jediů, což velitelům umožnilo zvládnout umění bojů světelného meče s bezkonkurenční přesností a milostí. In this article, we will explore the fascinating features and mechanics behind these exquisite weapons that have become iconic symbols of the jedi order. The smooth swing innovation has breathed new life into lightsaber battles, providing jedi knights with an enhanced level of control and flubility in their movements.

2023-07-31 zobrazit více

Inovace technologie proffie lightsaber ve světě jedi

V galaxii daleko, daleko od sebe, se ikonický meč světla stal symbolem jedi řádu, představujícím sílu, dovednost a sílu samotnou. Po staletí byly světlomety vyráběny s přesností a pečlivostí, ale dawn of the proffie lightsaber technology revolucionalizovala způsob, jakým jedi válečníci ovládají své mystické zbraně. Tento článek bude prozkoumat inovativní rysy proffie lightsaber, prokazující jeho bezkonkurenční schopnosti.

2023-07-17 zobrazit více

Galaxy's edge lightsaber: igniting the force within

The galaxy's edge lightsaber is more than just a remarkable collectible; it is an immersive experience that allows star wars fans to step into the shoes of a jedi or sith.

2023-07-04 zobrazit více

zobrazit více