O NáS

Damiensaber damien tech je největší výrobce světla sabre v číně, s naší vlastní kompletní saber výrobní linky, včetně cnc workshop (pro výrobu našich kovových sabre hilts), dílna na pcb (pro výrobu našich saberových zvukových desek), dílna na spájkování (pro všechny elektroinstalace a elektronické montáže) a instalační dílna (pro montáž dokončených výrobků). Skvělý systém oem ať už jste fanoušek jedi nebo sith ventilátor, můžete navrhnout vlastní vlastní světelný meč, jak se vám líbí, přes damiensaber. Vyvinuli jsme skvělý systém oem, který nám umožňuje přijímat vlastní obaly, vlastní vzory jílců, vlastní modifikace zvukové desky a vlastní proffie desky a nastavení. Na vyžádání můžeme také upravit mnoho dalších příslušenství. Náš distribuční systém je rozšířený po celém světě, s opravnými a servisnými centry ve většině zemí na podporu naší 1 leté záruky produktu. Fast shipping we also have our own packaging and shipping company. Damien je shenzhen based company - which makes for fast shipping from the nearby port city of hong kong. Zásilky z hongkongu obvykle trvají 1-7 pracovních dnů s expresní dopravou. This increases to around 10-30 business days by sea. My také podporujeme drop přepravní objednávky na nespočetné místy po celém světě a využívat nejrychlejší a nejnákladově efektivní metody pro přepravu našich objednávek. Export do celého světa světlomety vyráběné damiensaber byly vyvezeny do 126 zemí nebo regionů po celém světě a byly dobře přijaty zákazníky po celém světě. Naším cílem je "učinit sny fanoušků světelného meče všude realitou", a my budeme i nadále tvrdě pracovat.

zobrazit více

NOVINářSTVí

Poznat významy barev světelného meče před výběrem online custom sabers

Barvy světlometů jsou barevné, což je obtížné pro mnoho přátel, kteří chtějí vybrat online vlastní sabíky, ale nezáleží na tom, pojďme pochopit, co různé barvy světlometů znamenají, a pak si zvolte světelný meč, který vám vyhovuje nejlépe.

2023-03-28 zobrazit více

· Které šavlo používá rey? ·

Jak je známo všem, barva světelného meče pro rey je modrá. Luke's blue lightsaber, sometimes referred to as the skywalker lightsaber, was rey's first lightsaber. Během bitvy s darthem vaderem na cloud city, luke skywalker neuvedl tento světelný meč. Přibližně dvacet let po událostech cloud city ho rey skywalker objevil v pevnosti.

2023-03-22 zobrazit více

Základní znalosti levných vlastních duelových svítilen

V poslední době jsem zjistil, že mnoho přátel chce koupit levné vlastní duelování svítilny. Pro fanoušky začínajících světelných mečů jsou skutečně nejlepší volbou nákladově efektivní duelové svítilny. Mnozí lidé jsou zvědaví, proč jsou světlomety ve filmu barevné a existují některé oficiální vysvětlení. Hlavní složkou světelného meče je křišťál světelného meče, který je přírodním minerálem a barva čepele je v podstatě určena vlastnostmi krystalu.

2023-03-13 zobrazit více

Analýza studených znalostí o vlastních duelových svítilen pro sběr

Nedávno jsme zjistili, že mnoho fanoušků světelných svítilen chce pro sběr vybrat nějaké vlastní duelové svítilny, ale možná toho moc nevědí o svítilnách, takže dnes přidáme nějaké studené znalosti o světelných svítilen: z čeho je "lightsabers"? A související znalosti o "kyber crystal".

2023-03-13 zobrazit více

Webová stránka rgb lightsaber uvádí, co je světelný meč

Webová stránka rgb lightsaber vám představí: světelný meč je složen z jílce a čepele. Čepel je tvarována jako meč hmotností plazmy vázanou silným magnetickým polem. Energie uvolněná z jílce se může opřít o jílec. Proč lze magnetické pole použít k "tvarování" plazmy?

2023-03-01 zobrazit více

· Damiensaber sdílet příběhy o darth maul a darth maul lightsaber ·

In the previous article, we shared which lightsabers Darth Maul used in Star Wars, and introduced in detail the double bladed lightsabers he used. In this article, we will continue to share Darth Maul and Darth Maul lightsaber related stories.

2023-02-23 zobrazit více

The baselit lightsaber company introduces how lightsaber works

Do you know how lightsaber works? The baselit lightsaber company share you some knowledge of lightsabers. Lightsabers have barely changed in the thousands of years they have been used by the Jedi. Kyber crystals are ideal for creating lightsabers that concentrate and release the energy from a lightsaber battery into a narrow, blade-like beam (condensed energy beam technology). The prototype of the lightsaber is the original sword, which uses a long cable to connect to the battery pack on the belt to maintain work.

2023-02-21 zobrazit více

· Damiensaber sdílet příběhy o darth maul a darth maul lightsabers ·

Slavná postava hvězdných válek darth maul má významnou roli v příběhu. Ve filmu "star wars: the phantom menace" se zpočátku vynořil jako obrovský sithský pán. Darth maul se kromě tohoto filmu objevil i v televizních seriálech clone wars a rebels.

2023-02-16 zobrazit více

zobrazit více